salon Sirla facebook

PO–PÁ 9–18 h

Telefon+420 602 941 734
Mail

Masáž lávovými kameny

Sirla - Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž, první záznamy o této masáži jsou z Číny, 2000 let před naším letopočtem.

Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani.

Masáž lávovými kameny patří mezi poměrně žádané masáže. Správně provedená masáž Vás dovede k relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku.
Masáž lávovými kameny je dobrou relaxací. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Přináší celkové uklidnění, pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplouvají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, jater a ledvin.

Masáž lávovými kameny „Hot stones“ záda + šíje: 700 Kč
Masáž lávovými kameny „Hot stones“ celé tělo: 1400 Kč