salon Sirla facebook

PO–PÁ 9–18 h

Telefon+420 602 941 734
Mail

Arosha - zeštíhlovací kůra

Arosha - zeštíhlení pomocí zábalů

Vyzkoušejte zeštíhlení pomocí zábalů Arosha!

Ošetření Arosha

DETOXY

Zábal určený pro detoxikaci těla. Inovativní ošetření pro celé tělo, které exfoliuje pokožku stimuluje mikrocirkulaci kůže a okysličuje tkáně, doporučuje se jako první fáze dalších ošetření Arosha. Lze použít jako jednorázovou detoxikační a okysličující kúru.

1900 Kč


Další ošetření se doporučují v kúře viz. výhodné balíčky ODVODNĚNÍ, CELULITIDA, ZPEVNĚNÍ.
Lze samozřejmě i jednotlivě, vždy je však potřeba začít ošetřením DETOXY.

NIO DRAIN

Jedná se o intenzivní drenážní high-tech ošetření založené na nanotechnologii Niosomic. Nejlepší kosmetické strategii pro hluboce odvodněné a vyvážené tělo. Tato fáze je nezbytná pro obnovení rovnováhy kožní bariéry a správné propustnosti tkání, než se přejde k další fázi.

1900 Kč

LIPOFIT

Ošetření s lipolytickým účinkem, intenzivně zeštíhlující, určené na problematickou část těla, kterou je břicho. Díky koncentrátům obsahujícím speciální molekulární syntézu, která působí rychle a cíleně na adipocyty a aktivuje jejich metabolismus, umožňuje účinnou modelaci a redukci tukové tkáně na břiše

1900 Kč

FIBROCEL+

Profesionální program s dvojí aktivitou, lipolytickou a kolagenolytickou, speciálně vyvinutý proti skvrnám na pokožce způsobeným pokročilejšími stádii celulitidy. Kontraindikuje vzhled „pomerančové kůže“, snižuje viditelnost podkožních uzlíků, zlepšuje pružnost a tonus pokožky.

1900 Kč

FIRMING

Ošetření navržené speciálně pro zpevnění a tvarování siluety, dodání pružnosti a zajištění správné hydratace pokožky. Doporučuje se zejména jako ošetření o hubnutí. Výborně se hodí při problémech se striemi a jako péče proti stárnutí.

1900 Kč

Nabízené programy Arosha

  • Odvodnění
  • Celulitida
  • Zpěvnění

K programům nabízíme následující bonusy:

  • Sleva 10% na nákup produktů na domácí péči
  • Bestseller AROSHA kartáč ZDRAMA

Stavte se do Sirly, rádi Vám poskytneme více informací!

  • Arosha Diagnostika
  • Arosha kartáč ZDRAMA
  • Arosha FIBROCEL outerbox KIT