salon Sirla facebook

PO–PÁ 9–18 h

Telefon+420 602 941 734
Mail

SKINOVAGE

Řada Skinovage dokonale umožňuje vyladit péči přímo pro Vaši pleť. Pro déle krásnou pleť díky silným a aktivním buňkám, založeno na epigenetickém výzkumu.

Skinovage

pleť odlíčíme dvoufázovými čistícími prostředky. dle potřeb pleti použijeme klasický zrníčkový peeling nebo peeling enzymatický, který proniká do vrstev pokožky a výborně ji vyčistí, zároveň pleť krásně rozjasní a zbaví ji odumřelých buněk. Díky tomuto jedinečnému peelingu se beauty fluid(ampulka) dostane hlouběji do pokožky. Následuje masáž obličeje a poté maskou a závěrečným krémem pleť perfektně připravíme do každodenního života. Naše kosmetička vám poradí a vybere vhodné produkty pro domácí péči o pleť.

Cena 1400 Kč

Babor Teens

Odlíčením osvěžujícím gelem a tonikem na smíšenou/mastnou pleť a nanesením zahřívací masky a enzymatického peelingu je pleť připravena k důkladnému vyčištění. Maska dle typu pleti póry stáhne a pokožku zklidní. Tato péče je vhodná  pro náctileté zákazníky i jako prevence proti akné.

Cena 900 Kč

Babor expres ampulová jízda

Expres ošetření pro Vaši pleť. Ampule je to nejvíc, co můžete svojí pleti dopřát. Je to nejvyšší možná koncentrace účinných látek pro Vaši pleť. Během ošetření Vám budou do pleti zapracovány ampule dle potřeb Vaší pleti.

Cena 900 Kč

  • Sirla - Skinovage moisturizing
  • Sirla - Skinovage purifying
  • Sirla - Skinovage balancing
  • Sirla - Skinovage calming