salon Sirla facebook

PO–PÁ 9–18 h

Telefon+420 565 321 891
+420 602 941 734
Mail

Skinovage

Řada Skinovage dokonale umožňuje vyladit péči přímo pro Vaši pleť. Pro déle krásnou pleť díky silným a aktivním buňkám, založeno na epigenetickém výzkumu.

Babor Classic

Tato péče nabízí odlíčení hydrofilním olejem na bázi rostlinných olejů, společně s Phytoactivem vytvoří mléčnou emulzi, která šetrně odlíčí Vaši pleť. Jemný zrnkový peeling odstraní odumřelé kožní buňky. Následně se aplikuje beauty fluid zvolen dle typu pleti, který je důkladně vmasírován do pokožky. Následuje masáž obličeje a poté maskou a závěrečným krémem pleť perfektně připravíme do každodenního života. Naše kosmetička vám doporučí následnou domácí péči tak, aby vyhovovala vaší pleti.

Cena 850,- Kč

Babor Intense

Stejně jako u péče "Classic" pleť odlíčíme dvoufázovými čistícími prostředky. Tato péče je luxusní a obohacená enzymatickým peelingem, který proniká do vrstev pokožky a výborně ji vyčistí, zároveň pleť krásně rozjasní a zbaví ji odumřelých buněk. Díky tomuto jedinečnému peelingu se beauty fluid(ampulka) dostane hlouběji do pokožky. Následuje masáž obličeje a poté maskou a závěrečným krémem pleť perfektně připravíme do každodenního života. Naše kosmetička vám poradí a vybere vhodné produkty pro domácí péči o pleť.

Cena 1050 Kč

Babor Teens

Odlíčením osvěžujícím gelem a tonikem na smíšenou/mastnou pleť a nanesením zahřívací masky je pleť připravena k důkladnému vyčištění. Maska dle typu pleti póry stáhne a pokožku zklidní. Tato péče je vhodná  pro náctileté zákazníky i jako prevence proti akné.

Cena 690 Kč

Babor expres ampulové ošetření

Expres ošetření pro Vaši pleť. Ampule je to nejvíc, co můžete svojí pleti dopřát. Je to nejvyšší možná koncentrace účinných látek pro Vaši pleť. Během ošetření Vám budou do pleti zapracovány ampule dle potřeb Vaší pleti.

Cena 690 Kč

  • Sirla - Skinovage moisturizing
  • Sirla - Skinovage purifying
  • Sirla - Skinovage balancing
  • Sirla - Skinovage calming