salon Sirla facebook

PO–PÁ 9–18 h

Telefon+420 565 321 891
+420 602 941 734
Mail

BABOR SPA Shaping For Body

Sirla - BABOR SPA SHAPING FOR BODY

Obsahuje jemné wellness vůně založené na nejnovějších znalostech získaných z výzkumu kmenových buněk rostlin a nabízí jedinečný SPA zážitek.

Aktivní anti-agingové složky získané z kmenových buněk ovoce jeřábu (sorbus torminalis) podporují pevnější, napjatější pleť a čistší, nově tvarovanou siluetu. Produkty péče o tělo BABOR SPA s anti-agingovým účinkem chrání proti předčasnému stárnutí pleti a stresu z životního prostředí a umožňují Vám vychutnat si momenty rozmazlování.

Energizing Lime Mandarin

BABOR SPA ENERGIZING LIME MANDARIN probouzí Vaše smysly a podporuje Vaši energii. Výtažky z kmenových buněk získané z šampaňské hrušky chrání proti předčasnému stárnutí pleti a chrání ji proti negativnímu stresu z životního prostředí. Povzbuzující vůně vyrobená z ovocné mandarinky a štiplavé limetky má na tělo, mysl a duši povzbudivý účinek a působí jako osvěžující ranní budíček. Pleť zůstává hladší, pevnější a intenzivně hydratovaná.

Relaxing Lavender Mint

RELAXING LAVENDER MINT zahaluje pokožku vzácnými složkami péče o pleť a podporuje celkový vnitřní klid. Jemná kompozice vůní levandule a máty má relaxační účinek a uklidňuje tělo, mysl a duši. Relaxační ošetření zanechává pleť hladší a účinně ji chrání proti předčasnému stárnutí pleti a stresu z životního prostředí.

Balancing

BABOR SPA BALANCING CASHMERE WOOD podporuje vnitřní sílu a zvyšuje odolnost pleti. Výtažky z kmenových buněk získané z šampaňské hrušky posilují obranné mechanismy v kožních buňkách a poskytují intenzivní ochranu proti stresu z životního prostředí a předčasnému stárnutí pleti. Hřejivá wellness vůně získaná z různých dřev a kašmíru udržuje v rovnováze tělo, mysl a duši a zanechává pleť nesrovnatelně vláčnou, hedvábně jemnou a vyrovnanou.

BABOR SPA masáž záda + šíje: 500 Kč
BABOR SPA celé tělo: 1150 Kč